Pompy ciepła

Aquarea All in One - powietrzna pompa ciepła

Zapewnia ciepłą wodę użytkową, ogrzewanie i chłodzenie z jednego zintegrowanego, kompaktowego urządzenia.

Wszystko w jednym systemie

Aquarea High Performance to seria do nowych instalacji i domów o niskim zużyciu energii. Wyjątkowa wydajność i oszczędność energii przy zminimalizowanej emisji CO2 i minimalnej przestrzeni.

Sterowanie za pomocą smartfona, tabletu lub komputera

Aquarea Smart Cloud i Aquarea Service Cloud - najbardziej zaawansowane sterowanie ogrzewaniem na dziś i na przyszłość.

Klimakonwektory do ogrzewania i chłodzenia

Aquarea All in One należy do nowej generacji pomp ciepła Panasonic służących do ogrzewania, chłodzenia i dostarczania ciepłej wody użytkowej w domu.

Pompa ciepła + panel fotowoltaiczny

Aquarea może synchronizować się z panelami PV. Dzięki tej funkcji zapotrzebowanie na ogrzewanie, chłodzenie i produkcję ciepłej wody użytkowej jest dostosowane do produkcji paneli PV.

Dofinansowanie do 18.000 zł na pompy ciepła!

Z naszą pomocą pozyskasz dodatkowe środki. Dbamy o to, by przygotowany przez
nas wniosek był rozpatrzony w pierwszej kolejności.

Pompa ciepła Aquarea T-CAP

Zapewnia energooszczędne zaopatrzenie w gorącą wodę do grzejników i ogrzewania podłogowego, jak również w ciepłą wodę użytkową nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Szeroka gama rozwiązań

Aquarea T-CAP jest idealnym rozwiązaniem do zasilania grzejników lub ogrzewania podłogowego wodą grzewczą o temperaturze do 60°C. Pracuje jako samodzielny system lub w połączeniu z istniejącym kotłem gazowym lub olejowym. Szeroki zakres mocy od 9 do 16 kW pozwala w pełni dostosować system do potrzeb domu.

Oszczędność

Chociaż początkowe nakłady inwestycyjne mogą być wyższe niż w przypadku innych technologii, koszty eksploatacji są znacznie niższe i zapewniają krótki okres zwrotu kosztów początkowych. Oszczędności są znaczne, szczególnie w porównaniu z kotłami opalanymi olejem i grzejnikami elektrycznymi.

Łatwa obsługa

Aquarea All in One: ta seria inteligentnie integruje najlepszą technologię Hydrokit z najwyższej jakości zbiornikiem ze stali nierdzewnej, który nie wymaga konserwacji.

Pompy ciepła to wysoce wydajne i przyjazne środowisku źródło ogrzewania domów. Korzystaj z energii odnawialnej obniż swoje rachunki

Jako Propartner firmy panasonic zapewnimy Ci sprzęt najwyższej jakości oraz najlepsze warunki montażowe i serwisowe. Wiemy, czego potrzeba, aby zapewnić Ci wydajny system, który skutecznie ogrzewa dom, jednocześnie utrzymując niskie koszty eksploatacji. Nasze powietrzne pompy ciepła Panasonic są objęte najdłuższą w branży aż 5-letnią gwarancją.

NTW Sieradz zajmie się za Ciebie całą dokumentacją i uruchomieniem systemu, upewniając się, że pompa ciepła jest poprawnie zainstalowana oraz spełnia kryteria wymagane dla dotacji dla programu Czyste Powietrze.

Oszczędność energii i pieniędzy

Nowoczesne instalacje grzewcze zadbają o ciepło w Twoim domu oraz znacząco obniżą rachunki Twojego domu.

Bezpieczeństwo

Elementy systemu są dobrane tak, aby gwarantowały pełną satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowania.

Dotacja na pompę ciepła
z programu Czyste Powietrze

Pompy ciepła odgrywają ważną rolę w redukcji emisji dwutlenku węgla z domów jednorodzinnych i firm, dzięki czemu możesz uzyskać dotacje na powietrzne pompy ciepła, przy minimum formalności.

Wykorzystaj moc żywiołów

Złożymy za Ciebie wniosek

Fachowo przygotujemy odpowiedni wniosek i złożymy go w urzędzie oraz dobierzemy sprawdzone przez nas urządzenia.

Postaw na sprawdzony montaż

Dotacja do 18 000 zł

W ramach programu możesz otrzymać nawet 18 000 zł dofinasnowania, które pomogą sfinansować Twoją inwestycje.

Serwis

Umów się na spotkanie z doradcą technicznym

Skontaktuj się z nami już dziś. Doradzimy Ci najlepiej jak umiemy!